REMONT HYDROTERAPII PRZY CENTRUM ZDROWIA DZIECKA W WARSZAWIE

Kompleksowy remont i modernizacja Hydroterapii przy Klinice Rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie – Międzylesiu. Fundacja sfinansowała całość kosztów projektowania i przeprowadzenia remontu oraz koordynowała współpracę partnerską pomiędzy Szpitalem a Wykonawcami.

Więcej informacji o projekcie w zakładce Aktualności.

Instytut "Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie

Kompleksowa modernizacja pomieszczeń Hydroterapii CZD.  Stworzenie dla pacjentów, ich opiekunów oraz kadry medycznej odpowiednich warunków do prowadzenia zajęć rehabilitacyjnych.
Zakres prac remontowych obejmował:

• wymianę niecek basenowych na nowoczesne niecki stalowe wraz z elementami hydromasaży do prowadzenia zabiegów rehabilitacyjnych;
  • wyposażenie systemu uzdatniania wody w odkażanie - technologię chlorowania wody wspomaganą uzdatnianiem ozonowym i promieniami UV oraz wyposażenie basenów w przelewowy system obiegu wody;
  • stworzenie nowego systemu ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń;
  • wymianę wszystkich okładzin ceramicznych oraz malowanie dekoracyjne ścian;
  • modernizację natrysków, przebieralni i szatni;
  • modernizację pomieszczeń z wannami do hydromasażu;
  • remont łazienek i stworzenie łazienki dostosowanej dla osób niepełnosprawnych;
  • wymianę okien.

Ponadto, wykraczając poza planowany zakres remontu, Fundacja sfinansowała zakup dodatkowej hydrobieżni dla dzieci wraz z asekuracją sufitową oraz jednej z nowych wanien do rehabilitacji, które zostały zainstalowane w wyremontowanej przestrzeni Pracowni Hydroterapii.

- Od września 2018 do sierpnia 2019 roku – przygotowania do przeprowadzenia projektu.

- Od września 2019 do maja 2020 roku – prowadzenie prac budowlanych.

Pacjenci Kliniki Rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie – dziennie z zajęć rehabilitacyjnych i zabiegów w Pracowni  Hydroterapii korzysta około 130 dzieci

3 616 661,55 zł