Przeciwdziałanie zmianom klimatu – wykup terenów cennych przyrodniczo z NCC
Od 2022 roku wspieramy kanadyjską organizację – The Nature Conservancy of Canada – w wykupie, utrzymaniu i ochronie dziewiczych obszarów, które mają kluczowe znaczenie dla zachowania bioróżnorodności planety oraz spowolnienia zachodzących na świecie zmian klimatycznych.
Indigenous Engagement Across Ontario
„Indigenous Engagement Across Ontario” to projekt, który ma na celu angażowanie w działania ochrony przyrody rdzennych mieszkańców Kanady (Indigenous Peoples) zamieszkujących ich tradycyjne terytoria, sąsiadujące często z wykupowanymi i zarządzanymi przez NCC obszarami.
Koeye – obozy edukacyjne dla dzieci i młodzieży
Od 2023 roku dofinansowujemy udział dzieci i młodzieży z rdzennej społeczności Heiltsuk w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie w edukacyjno-kulturowych wyjazdach wakacyjnych, organizowanych przez Qqs Projects Society.




