Półkolonie dla dzieci ukraińskich z terenu powiatu głogowskiego

W ramach projektu zostaną zorganizowane półkolonie dla 40-ciorga dzieci w wieku 6-18 lat, które przybyły do Głogowa i okolicznych miejscowości z Ukrainy.

Projekt „OBCY? Zbliżenia” – działania na rzecz rodzin uchodźczych w Ośrodku dla Cudzoziemców w Łukowie

Wspieramy projekt „OBCY? Zbliżenia”, realizowany przez Stowarzyszenie „Dla Ziemi”, które prowadzi działania na rzecz osób przebywających w Ośrodku dla Cudzoziemców w Łukowie na Lubelszczyźnie.

Świetlica dla dzieci uchodźczych w Ośrodku Dla Cudzoziemców na Targówku

Wspieramy projekt „Przystanek Świetlica”, realizowany przez Fundację Dla Wolności, która prowadzi działania na rzecz dzieci z Ośrodka dla Cudzoziemców na warszawskim Targówku.

Wsparcie edukacyjne dzieci uchodźczych Fundacji Polska Gościnność

Wspieramy realizację korepetycji dla dzieci z rodzin cudzoziemskich, organizowanych przez Fundację Polska Gościnność w Warszawie.

Świetlica Fundacji Ocalenie przy Centrum Pomocy Cudzoziemcom w Łomży

Wspieramy działania Centrum Pomocy Cudzoziemcom w Łomży, które prowadzi Fundacja Ocalenie oraz zapewniamy codzienne funkcjonowanie Świetlicy dla dzieci i młodzieży, działającej w ramach Centrum.