Integracyjny plac zabaw i siłownia plenerowa w Strzeżowie Drugim

Budowa integracyjnego placu zabaw oraz siłowni plenerowej przy nowo powstałym Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i ich Rodzin w Strzeżowie Drugim, prowadzonym przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (PSONI) Koło w Miechowie.

Integracyjny Plac Zabaw przy Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

Budowa integracyjnego placu zabaw przy Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu została zrealizowana w sierpniu 2022 roku, ze środków Fundacji Drzewo i Jutro, we współpracy z firmą Buglo Play Sp. z o.o.

Integracyjny plac zabaw przy wojewódzkim szpitalu rehabilitacyjnym dla dzieci w Jastrzębiu Zdroju

Budowa integracyjnego placu zabaw przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Jastrzębiu Zdroju została zrealizowana w marcu 2022 roku, ze środków Fundacji Drzewo i Jutro, we współpracy z firmą Grupa Saternus S.A.

Integracyjny plac zabaw przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie

Budowa integracyjnego placu zabaw przy CZD w Warszawie – Międzylesiu. Projekt został zrealizowany w listopadzie 2016 roku z inicjatywy Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom, a nasza Fundacja pokryła większość jego kosztów.

Integracyjny plac zabaw przy Centrum Pediatrii w Sosnowcu

Budowa integracyjnego placu zabaw przy Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu. Projekt został zrealizowany jesienią 2018 roku z inicjatywy i środków Fundacji Drzewo i Jutro – we współpracy ze szpitalem i firmą Saternus.

Remont Hydroterapii w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie

Kompleksowy remont i modernizacja Hydroterapii przy Klinice Rehabilitacji w CZD w Warszawie – Międzylesiu. Fundacja finansuje całość kosztów przeprowadzenia remontu oraz koordynuje współpracę partnerską pomiędzy CZD a Wykonawcami.

Integracyjny plac zabaw przy Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku

Budowa integracyjnego placu zabaw przy Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. Projekt zrealizowany z inicjatywy Fundacji „Pomóż Im”, przy wsparciu finansowym Fundacji Drzewo i Jutro.

Integracyjny plac zabaw przy Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych w Białymstoku

Budowa integracyjnego placu zabaw przy Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych w Białymstoku. Projekt zrealizowany w lipcu 2020r. z inicjatywy i środków Fundacji Drzewo i Jutro, we współpracy ze szkołą i firmą Grupa Saternus S.A.

Wielofunkcyjne boisko sportowe przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Jastrzębiu Zdroju

Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Jastrzębiu Zdroju została zrealizowana w listopadzie 2022 roku, ze środków Fundacji Drzewo i Jutro, we współpracy z firmą Tamex.