29 maja 2024

Fundacja Drzewo i Jutro od 9 lat wspiera finansowo działania organizacji pozarządowych i instytucji skierowane do dzieci:

🌲🌳Dzieci i młodzież również są głównymi odbiorcami współfinansowanych przez nas działań z zakresu edukacji ekologicznej – uczestniczą w warsztatach stacjonarnych i terenowych, ucząc się dbałości o środowisko naturalne i racjonalnego korzystania z jego zasobów, podejmują zielono-niebieskie inicjatywy oraz sadzą drzewa i rośliny (Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła”, Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie, Klub Gaja, Karkonoski Park Narodowy, Włocławskie Centrum Edukacji Ekologicznej, Stowarzyszenie Eko-Inicjatywa, Stowarzyszenie Tilia, Fundacja Ekologiczna Zielona Akcja).

Mamy nadzieję, że działania wspieranych przez nas organizacji istotnie polepszają sytuację dzieci i budują dla nich lepszą przyszłość. A wszystkim dzieciom z okazji Dnia Dziecka życzymy dużo radości, dziecięcej beztroski i odwagi w podążaniu za marzeniami!