Współpraca

Fundacja Drzewo i Jutro realizuje cele statutowe poprzez współfinansowanie działań organizacji pozarządowych oraz instytucji w następujących obszarach:

•    wsparcia rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, w tym rodzin uchodźczych,
•    pomocy dzieciom i usamodzielniającej się młodzieży z pieczy zastępczej,
•    edukacji ekologicznej dzieci i młodzieży,
•    budowy integracyjnych placów zabaw przy szpitalach oraz specjalnych placówkach edukacyjnych dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Zainteresowane współpracą organizacje i instytucje zapraszamy do kontaktu poprzez Formularz kontaktowy.
Fundacja nie udziela pomocy osobom indywidualnym.