04 listopada 2019

Trwa remont Hydroterapii w Centrum Zdrowia Dziecka, obecnie największy i najbardziej skomplikowany projekt naszej Fundacji, o którym pisaliśmy tutaj. Prace poszczególnych branż posuwają się bardzo szybko. Poniżej przedstawiamy, na jakim jesteśmy etapie.

Nasi wykonawcy prowadzą obecnie prace rozbiórkowe, a więc m.in. skuwają glazurę i płytki w całym pomieszczeniu basenowym. Usuwane są również stare i niepotrzebne kanały wentylacyjne oraz robione są przebicia przez stropy, którymi poprowadzone zostaną nowe kanały, potrzebne do instalacji nowej centrali wentylacyjnej.

Skuwanie glazury w pomieszczeniu basenowym.

 

Została już także usunięta stara instalacja uzdatniania wody i rozpoczęły się przygotowania do budowy zbiorników przelewowych. Nowe okna do pomieszczeń Hydroterapii zostały już zamówione, a ich montaż odbędzie się w ostatnich etapach remontu. Planowany czas zakończenia remontu i modernizacji oddziału Hydroterapii – luty 2020. 

 

Wyburzanie niecek basenowych i podwieszanych sufitów (stare kanały wentylacyjne).

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Wykonawcom za ogromne zaangażowanie i determinację w realizacji tego skomplikowanego projektu.

 

 

 

 

Scroll to Top