02 września 2024

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego życzymy wszystkim uczniom powodzenia w nauce i radosnych chwil ze szkolnymi przyjaciółmi! Rozumiejąc, jak ważne jest wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów ze środowisk defaworyzowanych, Fundacja Drzewo i Jutro systematycznie wspiera organizacje pozarządowe działające w tym obszarze. Od 2019 roku współfinansujemy wsparcie edukacyjne dzieci uchodźczych ramach projektu Fundacji Polska Gościnność, jak również Przystanek „Świetlica” – integracyjno-edukacyjny program Fundacji Dla Wolności, skierowany do dzieci przebywających w Ośrodku dla Cudzoziemców w Podkowie Leśnej – Dębaku oraz w Ośrodku w Lininie k/Warszawy. Od 2023 roku wspieramy także finansowo świetlicę socjoterapeutyczną Stowarzyszenia „Serduszko dla Dzieci”, działającą na warszawskiej Pradze-Północ oraz Ognisko Środowiskowo-Wychowawcze Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z Łęczycy.

Trzymamy kciuki za podopiecznych naszych organizacji partnerskich w nowym roku szkolnym! Powodzenia!